BiP senin yol arkadaşın!
BiP her zaman seninle! Magazinden spora, hava durumundan döviz kurlarına, günlük hayatında ihtiyacın olan birçok hizmet BiP dünyasında keşfetmen için seni bekliyor.
Her dilde anında mesajlaş
BiP çeviri özelliği ile dünyanın her yerinden arkadaşlarınla, istediğin dilde mesajlaş. Artık mesajlaşırken dil bilmiyorum 🤷‍♂️ derdine son. Mesajlaşırken çeviri ayarlarını aç, sen Türkçe yaz BiP anında istediğin dile çevirsin ya da gelen mesajlarını kendi dilinde oku. BiP’te sınır tanımayan iletişim parmaklarının ucunda.
10 kişiyle HD görüntülü görüşme
Arkadaşlarınla sınırsızca yazışabildiğin gibi, HD kalitesinde sesli ve görüntülü görüşmelerini ya da 10 kişiye kadar grup görüntülü görüşmelerini de BiP’ten yapabilirsin.
BiP senin yol arkadaşın
BiP her zaman seninle! Magazinden spora, hava durumundan döviz kurlarına, günlük hayatında ihtiyacın olan birçok hizmet BiP Dünyasında keşfetmen için seni bekliyor.
Hızlı ve güvenli para transferi
Mesajlaşır gibi para gönder! Para göndermenin güvenli, kolay ve hızlı yolu.
Sen neredeysen sürprizler seni bekliyor!
BiP ile birlikte tüm dünyada milyonlarca noktayı keşfet, eğlen ve anında hediyeleri kap.
Hadi ile eğlenirken para kazan
Türkiye’nin ilk mobil, canlı, para ödüllü bilgi yarışması Hadi’de bir adım önde yarışabilmen için joker haklarını, ipuçlarını ve yarışmalara ait diğer tüm bilgileri BiP Hadi kanalından takip et.
BiP ile iki ayrı telefon taşımaya son
BiP ile iki telefon taşımaya son! BiP ile diğer numarandan da arama ve mesajlaşmalarını aynı telefondan yapabilirsin. BiP üzerinden GSM aramalarını yapabilir, Bip’i olmayan arkadaşlarınla da sınırsızca konuşabilirsin.
En eğlenceli oyunlar
Muhteşem Arcade&Zeka oyunları burada, sınırsız eğlence! Haydi sen de BiP dünyasına katıl!
Kaliteli medya paylaşımı
BiP’te mesajlaşırken bile eğlenirsin. Fotoğraflarını paylaşırken kalitesini bozmadan paylaş, 4K olsa bile. Eğlenceli çıkartmalar paylaşarak duygularını daha iyi ifade et. Kaybolmasını istediğin mesajlar için süre belirle ve gönder. Arkadaşların mesajı okuduktan sonra belirlediğin süre bittiğinde BiP senin için imha etsin.
En kısa yoldan buluşun
Gerçek zamanlı konumunuzu, arkadaşlarınızla belirli bir süre boyunca paylaşmanızı sağlar.
SMS’lerin de BiP’te!
Tüm mesajlarını tek bir yerden kontrol et. Spam mesajlarını kolaylıkla bloke et.
Her platformda BiP senin yol arkadaşın
Nerede olursan ol telefonun kapansa bile hızlı ve kesintisiz mesajlaşmaya devam et.
Siz de 35 milyon kişiye katılın!
Hemen BiP’i indirin